Blog

Tom Ford Black Orchid Yorumu

03 Nisan 2018

Tom Ford Black Orchid Sadeliğin Cazibesi , sade ve şık tasarlanmış parfüm şişesi, kullanımda ki değişken notalar ve Tom Ford dokunuşu .

Cartier Roadster Sport Yorumu

03 Nisan 2018

Cartier Roadster sportif erkeklerin vazgeçilmezi. Sevenlerin çok sevip bağlanacağı sevmeyenler nefret ediceği sportif bir parfüm Cartier Roadster kokusal olarak bazı erkeklere çekici gelse de bazı erkeklere çekici gelmeyen bu parfüm kesinlikle kadınları etkileyecek bir parfüm . Ferahlatan bir kokusu olan bu parfüm tasarım olarak şık ve erkeklerde Cartier markasına uygun olarak yüksek sınıf havası uyandırabiliyor.

CAROLİNA HERRERA CH MEN Yorumu

02 Nisan 2018

Carolina Herrera CH Erkek Parfümü , Venezuella doğumlu olup hayatını A.B.D'de devam ettiren moda dahisi olan Carolina Herrera'nın erkekler için yarrattığı çok eşsiz bir koku , katkısı olduğu bütün parfümler ciddi anlamda çok güzel aromalara sahip bunların içerisinde erkekler için CH Erkek güzel aromalara sahip ve kullanımı ağırlıklı olan CH Erkek takım elbise ve kırmızı kravat desenleriyle sade ve şık bir şişe tasarımına sahip .

BVLGARİ Omnia Crystalline Yorumu

02 Nisan 2018

BVLGARİ Omnia Crystalline dünyaca ünlü İtalyan BVLGARİ markasının kadınlar için üretilmiş özel parfümü olan Omnia şık şişe tasarımı ve kokusu ile diğer kadın parfümlerinden ayrı bir yere sahip iç içe geçirilmiş 2 tane yüzük tarzı tasarımı olan Omnia koku olarak çiçeksi ve odunsu hoş bir aromaya sahip.

Versace Bright Crystal Yorumu

02 Nisan 2018

                         Versace Bright Crystal harika kokusu ve hafifliği ile kadınları özel hissettircek olan bir parfüm Bright Crystal kışın ve yazın özel günler dahilinde kullanılabilcek bir parfüm kullanan kadınların kesinlikle vaz geçemeyeceği bir güzellikte ve erkeklerinde çok beğeneceği bir koku . Şık ve narin tasarımlı şişesi , hafif pembe renk seçimi şişesini de kadınsı bir  güzellik katıyor .

Chanel Coco Mademoiselle Parfüm Yorumu

29 Mart 2018

Gabrielle Coco Chanel Time için yüzyılın en önemli 100 kişisi arasında olan çok önemli bir
isim , tüm dünyanın bildiği ve saygı duyduğu bir marka Chanel .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.