Erkek Parfümleri Blog

Viktor Rolf Spice Bomb Yorumu

07 Mayıs 2018

Viktor Rolf Spice Bomb isminden de anlaşılacağı üzere baharat bombası olan bu parfüm baharatları her katmanda hissettiriyor. Kış , sonbahar aylarında rahatlıkla kullanılabilcek bir parfüm olan Spice Bomb yazları biraz boğucu bir koku olabilir . Belirli aralıklarla hissedilen odunsu aromalar , tütün , bergamot , greyfurt ve tarçın gibi aromaların en ayırt edici olanı tarçın ve odunsu aromalardır. Modern tatlı baharatlı kokuların geleneğinin temsilcelerinden biri olan Spice Bomb , sıkıştan kısa süre sonra sadece çok kaliteli ve lüks bir tarçın notası alınmakta. Tarçın, parfümün geneline yayılmış ve diğer notalar onu desteklemektedir.

Yves Saint Laurent L'Homme Yorumu

09 Nisan 2018

Yves Saint Laurent L'Homme : Saint Laurent'in bünyesinde ki üç önemli parfüm gelişitiricisi tarafından üretilmiş ve tasarlanmış olan L'Homme 2006 yılında piyasaya sürülmüş ve çıktığı zamandan günümüze kadar en çok bilinen bir erkek parfümlerinden biri olmuştur . Anne Flipo , Pierre Wargnye ve Dominique Ropion tarafından defalarca kez farklı formül üstünde çalışıp ortaya çıkarılan L'Homme çok fazla beğeni toplamıştır .

Davidoff Cool Water Yorumu

06 Nisan 2018

Davidoff Cool Water 1988 yılında fransız parfüm dehası Pierre Bourdon tarafından yaratılmış Cool Water sade ve mavimsi şişe tasarımı ile derin suları andırır ferahlatıcı kokusu ile erkeklerin çok beğeneceği bir parfüm . Hafif ve ferahlatıcı olan parfüm her tene uyabilir . Genellikle çiçeksi ve odunsu notların kullanıldığı parfüm bir çok erkeği memnun edebilecek düzeyde .

Tom Ford Black Orchid Yorumu

03 Nisan 2018

Tom Ford Black Orchid Sadeliğin Cazibesi , sade ve şık tasarlanmış parfüm şişesi, kullanımda ki değişken notalar ve Tom Ford dokunuşu .

Cartier Roadster Sport Yorumu

03 Nisan 2018

Cartier Roadster sportif erkeklerin vazgeçilmezi. Sevenlerin çok sevip bağlanacağı sevmeyenler nefret ediceği sportif bir parfüm Cartier Roadster kokusal olarak bazı erkeklere çekici gelse de bazı erkeklere çekici gelmeyen bu parfüm kesinlikle kadınları etkileyecek bir parfüm . Ferahlatan bir kokusu olan bu parfüm tasarım olarak şık ve erkeklerde Cartier markasına uygun olarak yüksek sınıf havası uyandırabiliyor.

CAROLİNA HERRERA CH MEN Yorumu

02 Nisan 2018

Carolina Herrera CH Erkek Parfümü , Venezuella doğumlu olup hayatını A.B.D'de devam ettiren moda dahisi olan Carolina Herrera'nın erkekler için yarrattığı çok eşsiz bir koku , katkısı olduğu bütün parfümler ciddi anlamda çok güzel aromalara sahip bunların içerisinde erkekler için CH Erkek güzel aromalara sahip ve kullanımı ağırlıklı olan CH Erkek takım elbise ve kırmızı kravat desenleriyle sade ve şık bir şişe tasarımına sahip .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.